Activitățile senzoriale au un rol deosebit de important în dezvoltarea imaginii față de lume a micuților care pășesc cu încredere și curiozitate în viață.
TuMi School Chiajna invită la joacă micuții antepreșcolari.
![](https://tumischool.ro/wp-content/uploads/2022/09/activita-senzoriale-la-gradinita-1.jpg)
Locatie
Book a Tour
Pentru părinți
Contact
Activitățile senzoriale au un rol deosebit de important în dezvoltarea imaginii față de lume a micuților care pășesc cu încredere și curiozitate în viață.
TuMi School Chiajna invită la joacă micuții antepreșcolari.
Leave Your Comment